Działka budowlana Bukowina Tatrzańska
Bukowina Tatrzańska, małopolskie
- 1 050 000 zł
- 4 850 m²
- 216,49 zł/m²
Krzysztof Baka
Skontaktuj się
Działka budowlana Bukowina Tatrzańska
Bukowina Tatrzańska, małopolskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Działka budowlana Bukowina Tatrzańska
Zaktualizowane: 15 maja 2026
1 050 000 zł 4 850 m² 216,49 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 1 050 000 zł (216,49 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 4 850 m²
- kształt: prostokąt; długość: 80m; szerokość: 55m; teren płaski, pusta
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Źródło: biuro nieruchomości: Biuro Nieruchomości Partner, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: 150526
Lokalizacja
- Adres: Bukowina Tatrzańska, tatrzański, małopolskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, łąka, las, góry
- cicho
Opis nieruchomości
Oferujemy do sprzedaży budowlaną działkę o powierzchni 4850 m2 położoną w miejscowości Groń tuż przy granicy z Bukowiną Tatrzańską zaledwie 100 metrów.
Działka w kształcie zbliżonym do trapezu o wymiarach 55 metrów szerokość, 80 metrów długości posiadająca ekspozycję południową o niewielkim nachyleniu. (...)
570 460...
570 460 970