Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania do wynajęcia Bukowina Tatrzańska - Oferty wynajmu mieszkań

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Mikrokawalerka, ul. Wierch Głodowski

Bukowina Tatrzańska,małopolskie

1 650 zł18,77 m² 88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Budynek zarządzamy przez operatora black apart Informacje ogólne Apartament zlokalizowany jest w zabytkowym budynku Pałacu Tatrzańskim mieszczącym się w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie umeblowane, Polana Szaflarska

Nowy Targ(Bukowina Tatrzańska + 16 km)

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie na osiedlu Polana Szaflarska z dużym balkonem, miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz komórka lokatorską. Lokal dostępny od lipca. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Biała

Bochnia,małopolskie

3 200 zł62 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament 62m2 w samym centrum - bezczynszowy. Blisko rynku ale w cichej jednokierunkowej ulicy. Nowoczesne i komfortowe wnętrze oraz świetna lokalizacja spełnią.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Balzera

Zakopane(Bukowina Tatrzańska + 13 km)

3 600 zł54 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę luksusowy i komfortowy apartament w Zakopanem przy ulicy Bory Jaszczurówka o powierzchni 54 m2 plus komórka lokatorska o pow. 1,9 m2. Apartament znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy wygodny i funkcjonalny apartament zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku w ścisłym centrum Krynicy Zdroju. Składa się z sypialni, salonu, aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Nowy Targ

Nowy Targ(Bukowina Tatrzańska + 16 km)

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50m2. zlokalizowane przy al. 1000-lecia 34 w Nowym Targu. Parter. Dostępne od zaraz. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymony

Szymony,Zakopane(Bukowina Tatrzańska + 13 km)

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Od 01.05 do wynajęcia lokal, mieszkanie na ul. Szymony Lokal składa się salonu z aneksem kuchennym ,sypialni ,łazienki. Nadaje się zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Starokrakowska

Nowy Targ(Bukowina Tatrzańska + 16 km)

5 800 zł115 m² 50,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Budynek: budynek wolnostojący bardzo wysoki; standard mieszkania: wysoki standard; dodatkowo: balkon, domofon, taras; w pobliżu: sklepy, tereny rekreacyjne; rozkład: korzystny układ, jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 25 m2 zlokalizowane w Nowym Sączu na oś Kochanowskiego na Kołłątaja. W skład nieruchomości wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Droga na Bystre

Bystre,Zakopane(Bukowina Tatrzańska + 13 km)

4 200 zł56 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje ofertę najmu atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 56 m , położonego na pierwszym piętrze budynku usługowo-mieszkalnego przy ul. Droga na Bystre.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Nowy Targ(Bukowina Tatrzańska + 16 km)

2 600 zł47 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie, 47m2., ul. Wojska Polskiego 22. Dostępne od 1 czerwca. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wojska Polskiego 22 w Nowym Targu. W pobliżu wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tatrzańska

Bukowina Tatrzańska,małopolskie

2 200 zł34 m² 64,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu długoterminowego eleganckiego 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 34,36 m z przepięknym widokiem na Tatry. Apartament Świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bukowina Tatrzańska

Bukowina Tatrzańska,małopolskie

2 200 zł60 m² 37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 60m2. Gliczarów Górny. Dostępne od zaraz. Lokalizacja: lokal mieszkalny zlokalizowany w Gliczarowie Górnym oddalonym ok. 10km. na północ.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij